Zonneglas actie 2010

Optiek Cuyx - Zonneglas actie 2010

Zonnebril op sterkte; slechts 1 glas betalen bij aankoop van een nieuwe zonnebril !

Optiek Cuyx geeft National Geographic fotoboek cadeau* bij aankoop van progressieve Varilux zonneglazen

De lente komt eraan, de zon gaat weer schijnen. Hoog tijd voor een goede zonnebril! Daarom organiseert Optiek Cuyx de zonneglazencampagne ‘Natural vision, whatever the distance...met de zonneglazen van Essilor’. Tijdens de actieperiode kunnen de klanten bij aankoop van een paar originele Varilux zonneglazen het fotoboek ‘Masters of Photography’ cadeau* krijgen. Dit fotoboek is samengesteld door de beroemde fotograaf Steve McCurry van National Geographic, en bevat unieke beelden inclusief de verhalen achter de foto’s.

Klanten die tijdens de actie* bij Optiek Cuyx de originele Varilux zonneglazen van Essilor hebben gekocht, kunnen bovendien meedoen aan een National Geographic fotowedstrijd. De inzendingen worden beoordeeld door topfotografen van National Geographic, waarbij klanten ervoor kunnen kiezen om hun favoriete foto’s te tippen. De hoofdprijs is een unieke reis naar Finland voor twee personen. De tweede en de derde plaats krijgen een eervolle vermelding, een leuke prijs en daarnaast worden de 12 beste foto’s gebruikt voor een kalender!


Hinder door zonlicht:
Goed zicht is essentieel, zeker als het gaat om het zien van prachtige natuur en cultuur. Varilux zonneglazen zorgen voor een perfect, natuurlijk zicht op elke afstand. Of het nu gaat om zien op vakantie, tijdens het (water)sporten of bij autorijden in fel zonlicht, er is altijd een Varilux zonnebril op maat. Want hoewel de meeste Belgen gek zijn op zon, hebben we allemaal wel eens last van het zonlicht. Het komt vaak voor dat mensen tijdens vakanties met de ogen knijpen tegen het felle licht, waardoor ze de mooiste beelden missen, tranende ogen en hoofdpijn kunnen krijgen. Ook de schittering van water, of het nu op de zeilboot is, aan het strand of bij het zwembad, is erg hinderlijk. Zonlicht is helemaal onaangenaam tijdens watersporten of andere buitensporten waarbij de zon voor minder goede focus of hinderlijke schittering kan zorgen.

Zon in het verkeer
Zonlicht kan echt gevaarlijk worden in combinatie met verkeer. Verblinding door zonlicht is een belangrijke oorzaak van verkeersongevallen. Vooral de laaghangende zon, die tot een uur na zonsopgang en een uur voor zonsondergang de auto in schijnt, kan het zicht sterk verminderen. Ook indirect zonlicht dat wordt weerkaatst door bijvoorbeeld een glazen gebouw, geluidsschermen of andere auto's, kan voor problemen zorgen. Opgelicht door het zonlicht zal vuil op de ruit duidelijker zichtbaar worden en daardoor het zicht hinderen. Het zicht wordt nog eens extra aangetast wanneer het wegdek nat is, en het water op de weg het zonlicht weerkaatst.

De juiste zonneglazen beschermen onze ogen
Zonneglazen zorgen niet alleen voor beter zicht in fel zonlicht; de belangrijkste eigenschap is dat ze onze ogen beschermen. Onbeschermde blootstelling aan UV-straling put onze ogen uit en kan zelfs weefsels permanent beschadigen en oogaandoeningen veroorzaken. Uit onderzoek blijkt dat 71% van de Belgen UV-straling noemen als grote boosdoener voor de ogen. We weten het dus wel, maar handelen er niet altijd naar. Veel mensen zijn nog altijd meer gericht op de keuze van het montuur van de zonnebril, en niet op de bescherming van de glazen. Ook denken veel Belgen ten onrechte dat een donkere tint glazen ook voor meer bescherming zorgt tegen UV. Dit is niet juist: het filteren van het UV-licht heeft te maken met het type materiaal waarvan het glas wordt gemaakt. Kies daarom altijd voor zonneglazen met een 100% UV-beschermingslaag.

Ruime keuze in Varilux zonneglazen
Optiek Cuyx heeft voor de zonneglazencampagne een breed assortiment aan Varilux zonneglazen van Essilor op sterkte beschikbaar. Hij biedt bijvoorbeeld de comfortglazen Transitions VI aan. In de zon buitenshuis worden ze zonnebrildonker en verminderen ze schitteringen. Verder zijn er tal van uitvoeringen, specifiek geschikt voor bijvoorbeeld vakantie, in het verkeer, tijdens het sporten en op het water. Vanaf dit jaar wordt ook het Essilor merk ‘Xperio’ gelanceerd, een gepolariseerd zonneglas dat de hinderlijke schittering wegneemt van gladde reflecterende vlakken zoals water of een glad wegdek. Alle Varilux zonneglazen bieden uiteraard een optimale bescherming tegen schadelijke UV-straling, en kunnen worden voorzien van een vuil-, water- en vetafstotende coating. Een ontspiegeling langs de binnenzijde van de brillenglazen verhoogd zowel veiligheid als comfort en dient dan ook gezien als onontbeerlijk om van kwaliteitsglazen te kunnen spreken.

Ga voor deskundig advies en een uitgebreid assortiment zonneglazen naar Optiek Cuyx. Hij helpt u deze actieperiode graag bij de aankoop van uw Varilux zonnebril op sterkte. Optiek Cuyx heeft niet alleen kennis van de nieuwste producten en technologieën, maar hij heeft ook de modernste technieken en meetapparatuur tot zijn beschikking, waardoor hij maatwerk kan leveren.

*Voorwaarden in de winkel

Optiek Cuyx - Zonneglasactie 2010 Optiek Cuyx - Zonneglasactie 2010